(Polski) Czym zajmuje się agencja detektywistyczna?

agencja detektywistyczna

Извините, этот техт доступен только в “Польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Agencje detektywistyczne przez wiele lat znaleźć można było jedynie w dużych miastach. Obecnie tego typu firmy znajdują się również w małych miejscowościach. Zajmują się zdobywaniem informacji i dowodów, weryfikacją pracowników, czy wykrywaniem sprawców zdarzeń. Przy wyborze firmy warto wybrać profesjonalną firmę, która zachowa dyskrecję podczas wykonywania usług.

Czym zajmuje się agencja detektywistyczna?

Agencja detektywistyczna Warszawa posiada bardzo szerokie spektrum usług. Do najczęściej wykonywanych czynności przez detektywów należą:
— wykrywanie podsłuchów,
— sprawdzenie kontrahenta,
— wykrywanie zdrad,
— poszukiwania osób,
— weryfikacja pracowników.

Wykrywanie podsłuchów

Podsłuchy to wbrew pozorom nie tylko domena polityków. Podsłuchiwane są również osoby zamożne czy znane w mediach. W wielu przypadkach podsłuchiwany jest również współmałżonek czy osoby wykonujące zawody prawnicze. Podsłuchy mają na celu uzyskanie niejawnych informacji, które mogą doprowadzić do skompromitowania danej osoby lub np. do szantażu. Osoby podejrzewające, że mogą być ofiarą podsłuchu powinny zgłosić się do agencji detektywistycznej. Posiadają one profesjonalny sprzęt, dzięki któremu można wykryć podsłuch. Są to specjalne urządzenia, które potrafią wykryć aparaty emitujące sygnały analogowe jak i cyfrowe. Najbardziej zaawansowane urządzenia potrafią również zlokalizować źródło emisji sygnału. Dzięki temu można w prosty sposób wyeliminować podsłuch.

Sprawdzenie kontrahenta

Przed zawarciem umów na wysokie kwoty warto zweryfikować kontrahentów przy pomocy agencji detektywistycznej. Czynności, jakie może wykonać dla nas biuro to np.:
— sprawdzenie aktualnych zapisów w bazach danych i porównanie ich z dostarczonymi,
— weryfikacja zadłużenia firmy,
— pozyskanie opinii o firmie od kontrahentów,
— sprawdzenie powiązań,
— weryfikacja majątku.

Wykrywanie zdrad

Jedną z najczęściej wykonywanych usług przez agencje detektywistyczne jest wykrywanie zdrady. Część osób decyduje się na ten krok, ponieważ chce sprawdzić swojego partnera/partnerkę czy dalej zachowuje wierność po latach małżeństwa. Inne osoby, chcą sprawdzić, czy dana osoba jest godna zaufania przed ślubem. Agencje detektywistyczne zajmują się również zbieraniem materiałów dowodowych przed sprawami rozwodowymi.

Poszukiwania osób

Zaginięcie bliskiej osoby jest bardzo traumatycznym przeżyciem. W niektórych przypadkach agencja detektywistyczna może prowadzić działania równolegle z policją co zwiększa szanse na odnalezienie poszukiwanej osoby. Są również sytuację, w których policja nie może podjąć działań do czasu wyroku sądu. W tego typu sprawach skorzystanie z usług agencji detektywistycznej jest jedyną możliwością.

Weryfikacja pracowników

Przed zatrudnieniem nowych osób w zakładzie pracy, warto jest je zweryfikować. Szczególnie dotyczy to osób pełniących funkcje kierownicze, oraz mające dostęp do poufnych danych firmowych czy kont. Agencja detektywistyczna jest w stanie sprawdzić majątek takich osób jak również ich powiązania, czy historię zatrudnienia.