(Polski) Agencja detektywistyczna jako pomoc w biznesie

detejtyw dla biznesu

Извините, этот техт доступен только в “Польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Detektyw może zaoferować swoje usługi nie tylko osobom prywatnym. Z jego pomocy coraz częściej korzystają także firmy. Kiedy warto zdecydować się na taką obsługę?

Prywatny detektyw – usługi dla klientów biznesowych

Każde dobre biuro detektywistyczne może dostarczyć swoją obsługę również dla biznesu.
Wśród najczęściej świadczonych usług znajdują się:
— weryfikacja wiarygodności partnerów biznesowych
— ustalanie majątku osoby prywatnej, firmy
— ustalanie miejsca zamieszkania i miejsca pracy
wykrywanie podsłuchów, GPS-ów
— wykrywanie złośliwego oprogramowania
— ustalanie wewnętrznych zagrożeń w firmie
— weryfikacja dokumentacji
Oczywiście, to tylko przykładowe usługi skierowane do biznesu, ponieważ agencje mogą zaoferować dostęp do jeszcze szerszego wsparcia.

Kiedy warto skorzystać z usług detektywistycznych dla firm?

Najczęściej firmy decydują się na korzystanie z usługi wywiad gospodarczy. Polega on na sprawdzeniu przyszłych i obecnych partnerów biznesowych, pracowników, a także konkurencji. W takiej sytuacji prywatny detektyw może zabezpieczyć firmę przed wieloma zagrożeniami, na przykład wynikającymi z niewypłacalności kontrahentów i klientów.
Wywiad ten może także sprawdzić przeszłość oraz lojalność pracownika, w tym jego poprzednie miejsce pracy, referencje, uprawnienia i pozwolenia. Może także skontrolować zasadność zwolnienia lekarskiego.
Działania detektywistyczne mogą pomóc w wykrywaniu źródeł wypływu ważnych informacji, na przykład przez nierzetelnych pracowników, także z wykorzystaniem podsłuchów montowanych w siedzibie firmy oraz w jej samochodach.
Bardzo często agencja detektywistyczna wynajmowana jest też w celu poszukiwania ukrywających się dłużników oraz ich majątku. Na podstawie ustaleń detektywa firma może wtedy ubiegać się o odzyskanie swoich pieniędzy – także przed sądem.
Wobec tego wtedy, gdy konieczne jest uzyskanie wiarygodnych, rzetelnych informacji w biznesie, warto skorzystać z dobrych usług detektywistycznych. To duże wsparcie przy podejmowaniu strategicznych decyzji oraz mniejsze ryzyko dla biznesu!